Koncom júla sa odohrala v byte známej instagramovej hviezdy ohavná vražda. Telo mladej krásky našli rodičia naskladané v cestovnom kufríku. Polícia už zatkla muža s doposiaľ neznámou identitou.

Koncom júla sa v Moskve odohrala ohavná vražda, ktorá otriasla celým Ruskom. Len 24-ročná Ekaterina Karaglanova bola instagramovou hviezdou, ktorú sledovalo vyše 100-tisíc fanúšikov. Okrem toho kráska študovala na univerzite a mala našliapnuté na sľubnú kariéru doktorky v oblasti dermatológie. Nič z toho však už nezažije.

Keď sa Ekaterina neozývala rodičom niekoľko dní, tí pribehli vystrašení pred jej byt. Po odomknutí dverí sa im podľa informácii denníka TheSun naskytol hrôzostrašný pohľad na dcéru s podrezaným hrdlom a telom naskladaným v cestovnom kufríku. Polícia pritom pri obhliadke bytu nenašla žiadnu zbraň ani stopy po násilí.

Pri vyšetrovaní však uvažujú aj nad motívom žiarlivosti, keďže Ekaterina mala pár mesiacov nového a staršieho, 52-ročného priateľa, ktorého navyše zachytili kamery odchádzať z domu v období, kedy sa dievča prestalo ozývať rodine. Krátko predtým sa kráska rozišla s 32-ročným mužom. Na sociálnej sieti pritom pred časom zverejnila aj desivé slová: “Niekto sa nepríjemne zaujíma o môj súkromný život.” Polícii sa aktuálne podarilo zatknúť muža podozrivého z vraždy, no jeho identita ostáva nateraz utajená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram/katti_loves_life