Krimi Známa ruská politička mala zabiť svojho syna: Jeho tela sa zbavila …

Známa ruská politička mala zabiť svojho syna: Jeho tela sa zbavila …

Celým Ruskom sa momentálne šíri šokujúca správa o úmrtí len 12-ročného chlapca, z ktorého smrti je obvinená jeho matka. Výrazná politička Galina Morozova ho mala zabiť po hádke činkou, pričom tela dieťaťa sa zbavila ohavným spôsobom.

V uplynulých hodinách šokovala celý svet informácia o úmrtí 12-ročného chlapca, ktorý zomrel rukou svojej vlastnej matky. „Zmiznutie dieťaťa je v rodine veľkou tragédiou… Nekonečné dni očakávaní a nádeje mučili moju dušu a vzali mi život. Srdcové infarkty, arytmia, nespavosť, neuróza. Deti a vnúčatá ma doslova vytiahli z hrozných emócií,“ napísala Galina Morozova na sociálnej sieti. Jej syn Alexander mal podľa slov političky zmiznúť 4. apríla, kedy údajne odišiel z domu a už sa nevrátil.

3,5 mesiaca žena ubezpečovala štátne orgány i dobrovoľníkov, že netuší, kde sa tínedžer nachádza. Úrady dokonca presvedčila, že začal pár dní pred stretnutím komunikovať s 19-ročným mužom, ktorý bol v minulosti odsúdený za obchodovanie s drogami. Galinu napokon zatkli 20. júna potom, čo boli na základe anonymného tipu pozostatky dieťaťa nájdené zabetónované pod podlahou v jej dome.

O skutočnosti, že by mal byť Alexander mŕtvy, nevedel nikto z rodiny. Morozová napokon prezradila, že mladík skutočne odišiel z domu, no nasledujúce ráno sa vrátil. Vtedy sa dvojica mala pohádať a matka ho zasiahla činkou do hlavy, pričom vražednú zbraň a telefón svojho syna hodila v taške na dno rieky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zona.media | Foto | Video: YouTube, Галина Морозова