Známa slovenská, najmä muzikálová speváčka zažíva opäť náročné časy. Po tom, čo skončila už niekoľkokrát na operačnom stole, musela byť znova hospitalizovaná. Tentokrát šlo o operáciu ruky, ktorú už má za sebou, no pod nôž si ľahne ešte raz.

Sisa Lelkes Sklovska (55) alebo muzikálová diva, ako býva označovaná verejnosťou, si ľahla po nôž v živote už nespočetne veľakrát. Najnovšie však musela byť hospitalizovaná v nemocnici opäť. Tentokrát jej robia starosti ruky: „Mám tzv. Dupuytrenovu kontraktúru dlaní. To znamená, že sa mi zatvárajú ruky. V dlani a na prstoch vyrastajú také veci. Mala som to v troch prstoch aj na celej dlani,“ priznala speváčka pre Nový Čas.

Sisa si musela dať výrastky vyčistiť a vybrať, pričom zdôraznila, že išlo o náročný a komplikovaný zákrok, ktorý trval dve hodiny. Teraz čaká speváčku aj pooperačná rehabilitácia: „O dva týždne, keď mi vyberú štichy, tak musím ruku rozcvičiť,“ prezrádza harmonogram najbližších dní.

Ani potom však nemocnicu neopustí, keďže tmavovlásku čaká aj operácia druhej ruky: „Pretože príde normálny čas a viem, že už v júni hráme v divadle, aj celé leto a potom hrám stále. Musím to stihnúť, lebo na druhej ruke to mám nedobré. Je to nepríjemná choroba, ktorá je dosť neobvyklá,“ dodáva Sisa, ktorá koncom minulého roka prišla aj o milovaného domáceho miláčika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Tv JOJ/Inkognito