28-ročná úspešná speváčka, ktorá je frontmankou známej americkej skupiny Paramore, sa spolu so svojim partnerom rozhodla pre radikálny krok. Ani nie po dvoch rokoch manželstva sa dvojica rozhodla, že každý si pôjde vlastnou cestou.

Hayley Williams sa do širšieho povedomia verejnosti dostala vďaka rockovej kapele Paramore, v ktorej nielen spieva, ale aj píše texty piesní či príležitostne hrá na klávesy. Fanúšikovia ju poznajú aj vďaka častým experimentovaním, ktoré sa väčšinou dotkli jej vlasov. 28-ročná hudobníčka sa počas svojej kariéry predviedla vo viacerých bláznivých strihoch i farbách.

Hayley Williams

Od roku 2008 bola vo vzťahu s kolegom z brandže. V roku 2014 ju Chad Gilbert, ktorý je gitaristom v skupine New Found Glory, požiadal počas vianočných sviatkov o ruku. 20. februára 2016 si vymenili manželské sľuby, no manželstvo im dlho nevydržalo. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram sa prihovorili svojim fanúšikom, ktorým oznámili, že idú od seba. Vo verejnom vyhlásení napísali, že boli spolu desať rokov, počas ktorých zažili veľa dobrého i veľa výziev. Jednu z nich dvojica považuje aj snahu porozumieť svojmu srdcu počas bytia vo vzťahu. Aj napriek rozchodu zostávajú blízkymi priateľmi, ktorí sa budú podporovať v osobnej i profesijnej oblasti.

Verejné vyhlásenie Hayley a Chada

Foto | Zdroj: Instagram | Video: YouTube