Známy youtuber Daniel Štrauch, ktorého celé Slovensko pozná pod prezývkou GoGo, mal nedávno na diaľnici pri Voderadoch hrozivú autonehodu. Na BMW dostal defekt a pneumatiku úplne zodral.

Keďže vozovky na väčšine územia Slovenska sú v poslednej dobe v dôsledku dažďa šmykľavé, mohol za bezpečné prežitie takejto havárie naozaj ďakovať len svojmu strážnemu anjelovi. “Keď vieš, že pri tebe stojí anjel strážny… dostali sme defekt ako hrom na diaľnici, no pán šofér to ustál.” To boli Gogove slová, ktorými okomentoval desivo vyzerajúci záber poškodeného kolesa.

Youtuber Gogo mal na diaľnici pri Voderadoch hrozivú autonehodu

Daniel Štrauch je na Slovensku obľúbený najmä medzi mládežou, za čo vďačí aj svojim dvom Youtube kanálom GoGoManTV a GoGosVlog. V súčasnosti sa pokladá za najznámejšieho slovenského youtubera a jedného z najznámejších youtuberov v Česku. Na svojom kanále má viac ako 1,5 milióna odberateľov. Do povedomia slovenského publika sa dostal najmä vďaka hraniu hier ako Minecraft, GTA, The Sims alebo Damned. Je autorom knihy GoGo: Chalan z internetu.

Zdroj: Instagram, Wikipedia | Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com