Denne sa na sociálnych sieťach zobrazujú stovky produktov a služieb, ktoré propagujú celebrity s vyšším počtom fanúšikov. Z tejto možnosti zarábania jednoznačne profituje Zuzana Strausz Plačková, ktorá sa chopila príležitosti a pod svojim menom rozbehla kariéru jednej z najúspešnejších slovenských influenceriek.

Zuzana Strausz Plačková (30) dosiahla vo svojom živote všetko, čo si doposiaľ vysnívala. Od čias prvej brigády na kukuričnom poli sa na účtoch rodáčky z Čadce hromadia financie v miliónoch a o jej podnikateľskej šikovnosti niet žiadnych pochýb. Dovolenky, nehnuteľnosti či luxusné kúsky platí nielen z instagramových výnosov, ale najmä z predaja svojich produktov. Tentokrát si však pre platiacich zákazníkov pripravila niečo z celkom iného súdka!

Queen Plačková prechádza na celkom iný smer a po oblečení, kolagénoch či CBD produktoch zamierila k deťom: „Milujem deti, a preto si spoločne s Dominikou Ducovou otvárame niečo ako škôlku. No a je to vonku,“ pochválila sa s novým plánom Zuzana, ktorá aktuálne trávi dovolenku v Taliansku s neterkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova, ducova