Iba pár dní delí divákov od prvého nahliadnutia k reality šou svetového formátu Love Island. Adeptov na lásku a divákov bude tri mesiace v nádhernom prostredí Kanárskych ostrovov sprevádzať česká moderátorka, herečka, influencerka a blogerka Nikol Moravcová. 

Účastníci reality šou Love Island zatiaľ neokúsili luxus ich nového domova na Kanárskych ostrovoch, no Zuzana Strausz Plačková už presne vie, čo ich čaká. Do exotiky sa totiž vybrala v piatok (10. septembra) a divákom bude ukazovať a prezrádzať pikošky zo zákulisia nakrúcania.

Zuzana bola pred desiatimi rokmi taktiež účastníčkou podobného projektu s názvom Hotel Paradise a od tých čias precestovala tisíce kilometrov v rôznych destináciách. Influencerka má o ubytovacích zariadeniach a o luxusných priestoroch skutočný prehľad a takto hodnotí lokalitu projektu: “Musím vám povedať, že vyzerá to brutálne. Len čakám na pokyny, kedy vám môžem tú natočenú vilu dať von, ale fakt topka,” hodnotí Zuzana.

Podnikateľka a influencerka bude divákov sprevádzať celým zákulisím šou a ukáže im aj proces strihania relácií. Súťažiacich bude sledovať 52 kamier a Zuzana sľubuje fanúšikom aj necenzurované zábery: “Strašne sa na to teším, a dokonca pôjdem aj na jednu noc do vily spať tiež,” prezrádza Zuzana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova, loveisland.markiza.sk