Najprv hviezda obľúbenej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome a teraz toto! Zdá sa, že v našom šouznise už onedlho opäť zaznejú svadobné zvony. Zrejme nepotrvá dlho, kým si aj oni dvaja povedia svoje vytúžené áno.

Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome len pred pár dňami ukončila svoju piatu sériu veľkolepým finále. Absolútnym víťazom sa stal talentovaný herec David Hartl, ktorý sa objavil aj vo filmoch Únos či Trhlina. 26-ročný mladík má skvelé správy v pracovnej oblasti, kde dostal viaceré ponuky od televízie Markíza, no aj v súkromnom živote.

Jeho priateľka Maťka, ktorá s ním vystúpila aj v čísle Márie Čírovej, totiž stojí po jeho boku už vyše 5 rokov: “Máme byt na hypotéku už 5 rokov… Je to taký maličký jednoizbový byt. Sme spolu 5 a pol roka, 4 a pol roka spolu bývame, fungujeme spolu, čo je dôležité, lebo pri bývaní zistíš, že či sa hádaš, ranné rituály, večerné rituály,” odhaľuje pikošky zo súkromia v Štúdiu Topky.

David so svojou láskou plánuje aj spoločnú budúcnosť, o čom svedčí aj jeho odpoveď na otázku ohľadom spečatenia zväzku svadbou: “Niekde tak v diaľke už počujem tie zvony kostolné, ktoré sa tak približujú. A vieš čo, áno, nemôžem to teraz takto povedať, kedy to mám naplánované, ale mám to naplánované,” odpovedá záhadne. Je tak zjavné, že tieto hrdličky do toho už čoskoro vhupnú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tv.zoznam.sk │ Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome, david.hartl.93