Moderátorská dvojica tohtoročnej Superstar nebola zrejme zvolená úplne najšťastnejšie a občas bolo medzi Leošom a Jasminou cítiť čudné napätie. Leoš jedinou vetou odhalil, prečo im to na pódiu spolu neklapalo.

Moderátorská dvojica Jasmina Alagič (28) a Leoš Mareš (42) dostala počas posledného ročníka Superstar zrejme poriadne zabrať. Pred kamerami bolo totiž zjavné, že si celkom nesadli a o vzájomnej zábavnej komunikácii nemohlo byť ani reči. Aj keď je Leoš vychýrený rečník, Jasmina sa pri ňom doslova strácala a slova sa chytila len občas. Občas sa odvážil položiť Jasmine otázku so svojskou dávkou humoru, no Jasmina reagovala zaskočene a rýchlo menila tému.

Ktovie, či má dvojica nedoriešené spory z časov spoločného randenia, no Leoš počas finálového večera jedinou vetou prezradil, prečo mu to s Jasminou na pódiu neklapalo. Keď dospievala skvelá Tereza Mašková, Leoš si nostalgicky spomenul na moderovanie po boku Adely Vinczeovej: „Ako hovorila svojho času Adela Banášová, moja moderátorská láska a nedostižná ikona. Vždy po takomto výkone prišla a hovorila – Načo som si česala tie chlpy? Načo som si to česala, keď sa mi všetky postavili? To bol fantastický výkon,“ zasmial sa Leoš. Touto vetou dal Leoš jasne najavo, že práve s Adelou sa mu moderovalo výborne kvôli jej vtipným a spontánnym hláškam a vzápätí sa rovnako vyhol úprimnému poďakovaniu Jasmine a namiesto toho si dvojica len stroho podala ruky. Jasmine to zrejme nebolo príjemné a hneď odvrátila hlavu. Aj takéto sú vzťahy v šoubiznise.

 

 

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram, TV Markíza