Reality šou Farma je medzi divákmi mimoriadne obľúbená, pričom sa chcú dozvedieť čoraz viac o zákulisí a celkovom fungovaní na statku. Najnovšie došlo k odhaleniu honorárov, ktoré by si mala údajne užiť Kika (32) aj Rado (38). Dokonca mali podpísať exkluzívne zmluvy, v dôsledku čoho si zrejme môžu pri natáčaní dovoliť viac ako ostatní.

V minulosti sa mnohí zaoberali otázkou, či farmári skutočne vyhrajú ,,iba“ vysnívanú výhru v sume 75-tisíc eur alebo dostanú honoráre aj za účinkovanie pred kamerami. Vyjadrenia bývalých farmárov dokazujú, že im čo-to padlo do vrecka aj v priebehu natáčania, no každý z nich sa dohodol na iných podmienkach.

Najnovšie sa opäť prihlásil o slovo istý Paul zo zahraničia, ktorý mal byť v minulosti vo vzťahu s Kristínou Lengyelovou. Na sociálnej sieti uviedol, že fotomodelka si po ukončení reality šou finančne poriadne prilepší. ,,Podpísala zmluvu s Markízou vo výške 15 000 eur, ktoré dostane za účasť vo Farme 11 s tým, že súhlasí so zverejnením nahých aj intímnych záberov a že sa tam bude prezentovať rajcovne, výstredne pred kamerou,” napísal, pričom tieto informácie má, podľa jeho slov, od samotnej farmárky.

Nahnevaný milenec sa však vyjadril aj na adresu Radovana Dulina, ktorý má počas účinkovania v reality šou dostávať týždenne 500 eur. S Markízou mal dokonca podpísať zmluvu, kde má garantovanú účasť vo finále Farmy 11. Dohody s televíziou sú však obchodným tajomstvom, pričom Markíza neprezradí, či sú vyjadrenia Paula skutočne pravdivé.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé vyjadrenie Paula

Zdroj: Facebook/Pau Heli  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Pau Heli