Šoubiz Adela má dôvod na radosť: To, čo Markíza zahmlievala, Viktor prezradil!

Adela má dôvod na radosť: To, čo Markíza zahmlievala, Viktor prezradil!

Domáce „väzenie“ aktuálne trápi nielen Slovákov, ale takmer celý svet. Niektorí si v týchto časoch, paradoxne, hľadajú cestu práve k tým, s ktorými žijú pod jednou strechou. Neľahká úloha tak postretla mnohé domácnosti, v ktorých zvyčajne rodina trávila spoločný čas až pri večernom stolovaní a zo dňa na deň si ľudia musia zvykať na neprestajnú prítomnosť svojich najdrahších. Viktor prezradil, ako toto obdobie trávi s mimoriadne pracovne nasadenou manželkou Adelou.

Zdá sa, že manželský život Vinczeovcov nepozná konflikty ani prekážky. Obaja žijú filozofiou žiť spokojne, šťastie si vytvárať v sebe samotnom, a keď sa dve duše rovnakého vnímania spoja, vzniká hotový „raj na zemi“. Aj takto pôsobí idylka v domácnosti Viktora a Adely, ktorí sa za zatvorenými dverami svojho hniezdočka zžívajú s lockdownom.

Potom, čo Viktor odhalil, ako s manželkou dodržiavajú všetky pravidlá vrátane rozostupov, na sociálnu sieť pripojil fotografiu Adely, ktorá sa okrem iného venuje aj úspešnému zábavnému projektu. Markíza však pri poslednej epizóde s Gabikou Marcinkovou uviedla, že sa jedná o posledný diel šou 2 na 1. Z informácie ostalo zarmútených množstvo televíznych divákov, nakoľko sa nový formát stretol s mimoriadnym ohlasom publika.

Tak ako to vlastne je? „Takto moja manželka pracuje počas lockdownu. Pyžamový a neučesaný online konferenčný hovor pripravujúci ďalšiu sériu šou 2 na 1. Počas týchto vyčerpávajúcich porád sa iba málokedy tvári takto milo, čiže som to musel zvečniť! Byť nonstop s manželkou je pre mňa jeden z najkvalitnejších životných časov,“ prinal Viktor, pričom potvrdil, že diváci sa v ďalších mesiacoch môžu tešiť na novú sériu obľúbenej relácie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/viktorvincze

Exit mobile version