Adela a Viktor Vinczeovci sú dnes už šťastní manželia, no o ich zoznámení sa vedelo len málo. Teraz sa dvojica rozhodla do detailov popísať, ako sa na Sajfovej svadbe podarilo moderátorovi zbaliť Adelu za jedinú noc!

Adela a Viktor boli pre mnohých Slovákov veľkým prekvapením a ešte väčší šok nastal, keď prišlo po pol roku požiadanie o ruku priamo pred televíznymi kamerami. Aj keď sa dvojica viackrát vyjadrila na tému zoznámenia, až počas nedeľnej relácie vo Fun Radiu prezradili do detailov, ako sa Viktorovi podarilo zbaliť najúspešnejšiu moderátorku za jedinú noc. Nedávno spolu oslávili aj Viktorove narodeniny, kde sa takto zabávali.

Za všetko mohla Sajfova svadba a stand up vystúpenie Sama Trnku, počas ktorého si Viktor zúfalo hľadal voľné miesto na sedenie. Jediná stolička po ruka však bola práve tá vedľa Adely, a tak si prisadol. Po skončení vystúpenia sa dali do rozhovoru, pričom nechýbal ani alkohol: “A už som išiel pre živú vodu… Vedel som, že ju musíme poriadne dať do laty, a zároveň ju musím nechať pri živote..,” prezradil, čo Adela doplnila slovami: “On mi nosil takú kombináciu, ktorú som v živote nepila – kombinoval alkohol  s  energetickým nápojom. Ja som nikdy ani ten energetický nápoj nepila. Fú, infarkt úplný.

Moderátorka cítila ešte o deviatej ráno silný tep, hoci tvrdí, že to bolo z energetického nápoja a u Viktora sa SMS-kou uisťovala, či tento stav vôbec prežije. Viktor však prezradil, že práve o pol deviatej ráno chytil Adelu prvýkrát za nohu a na to padla aj prvá pusa: “Ešte mi tam stihol dať takú, myslím si, že relevantnú pusu, ktorá mala určiť, že takto sa veci majú, a potom sa na druhý deň ozval,” spomína na krásny moment Adela.

Dnes sú už hrdličky svoje a Adela sa na manželský život rozhodne nemôže sťažovať: “S Viktorom sa mi osviežil život. Ale zas nechcem krivdiť, pretože s každým partnerom sa ti otvárajú iné horizonty, iné svety. Ale sme takí veľmi zladení,” pochvaľuje si so slovami, že Viktorove prejavy, ako aj zásnuby jej prišli veľmi spontánne, keďže moderátor podľa nej nedokáže robiť nič z vypočítavosti.

Adela a Viktor prezradili, ako ju zbalil za jedinú noc
Zoznámili sa na Sajfovej svadbe, keď si k Adele Viktor prisadol

Zdroj: funradio.sk │ Foto: Instagram, Facebook