Adelu Vinczeovú poznáme predovšetkým ako moderátorku, ktorá patrí medzi špičky slovenského šoubiznisu. Jej zmysel pre humor a spontánne reakcie na neočakávané situácie si už roky získavajú tisícky divákov. Po jej boku sa po novom objaví nová osobnosť, ktorá však v tejto brandži tak skúsená rozhodne nie je.

Sympatickú blondínku sme už mohli vidieť moderovať po boku Matej ,,Sajfu“ Cifru či Martina ,,Pyca“ Rauscha. V poslednom období dokonca spolupracuje s hercom Danom Danglom, s ktorým natáčajú nové epizódy zábavnej relácie 2 na 1.

Adela pre pár týždňami prijala ponuku spolupracovať na programe Najväčší Slovák pod vedením režiséra Petra Núňeza. Tentokrát však “vyfasovala“ partnera zo susedných Čiech. Ide o Štefana Chrappa, známeho pod prezývkou Pišta Vandal, ktorý spieva v metalových kapelách Čad a Vandali.

Slávnostný galavečer bude odvysielaný na Jednotke na Nový rok, pričom sa spomedzi hlasovania vyberie finálna desiatka osobností. Verejnosť môže následne hlasovať za svojho favorita do 1. mája. ,,Moja úloha je sprievodná, pozitívne neutrálna, sama sa veľmi rada nechám prekvapiť, kto je pre Slovákov tá najväčšia osobnosť,“ povedala Vinczeová pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Najväčší Slovák