Šokujúci prípad sa odohral v rodine podnikateľa, ktorý momentálne žije so svojou druhou manželkou. Iba 10-ročného syna mal muž uväzoval na reťaz ako zviera, no potom prišlo zdrvujúce odhalenie.

Hrozný prípad týrania sa odohral v ruskom Krasnodarsku. 46-ročný podnikateľ mal podľa informácii denníka DailyMail týrať svojho 10-ročného syna s menom Tikhon, ktorého uväzoval na reťaz ako zviera. Železné okovy mu uväzoval okolo krku a nechával ho v kôlni či v pivnici o hlade. V domácnosti s ním žila aj druhá manželka, s ktorou čakal ďalšie dieťa.

Práve v čase, keď sa s manželkou vybral do pôrodnice priviesť na svet druhého potomka, sa podarilo Tikhonovi zlomiť drevenú tyč, ku ktorej bol pripevnený a utiekol. Nešťastný chlapec si to namieril do najbližšieho obchodu s potravinami, keďže bol vyhladovaný. Jeho zúbožený výzor s reťazou okolo krku si okamžite všimol personál. Predavačky napokon zavolali zdravotnú pomoc aj políciu.

Tikhon priznal, že otec ho takto týral pravidelne a po návšteve nemocnice sa ho ujala ochrankyňa detských práv Anna Kuznetsova. Chlapca chce momentálne získať do opatery jeho biologická matka Viktoria: „Veľmi sa zaujímam o jeho ďalší osud,“ uviedla. Prípad je o to zarážajúcejší, že tyranský podnikateľ plánoval vstup do politiky. Je ale otázne, či napokon neskončí vo väzení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/News 24/7, Pexels