V štrnástej sérii reality šou Farma sa akoby vrece roztrhlo s pravidelným porušovaním pravidiel. Súťažiaci niekoľkokrát doplatili na ich ľahostajné správanie sa pri dodržiavaní veľmi jednoduchých zásad, no ani tentokrát sa nepoučili. Alica sa preto rozhodla pre tvrdý trest!

Diváci mohli v poslednej epizóde sledovať situáciu, keď sa farmári rozhodli využiť bar, ktorý si postavili, pričom jeho súčasťou sú aj rôzne druhy alkoholu. Tamás sa zahral na barmana a vymyslel drink, ktorý mal poriadne grády.

Najhoršie skončila Giuliana, ktorá nedokázala ani sedieť na stoličke, nehovoriac o jej mumlaní, keď sa snažila hovoriť. Alex a Šimon sa v opojení alkoholu zase rozhodli utiahnuť sa do lesa kvôli súkromiu. Obaja nechali mikrofóny v spoločenských priestoroch a cielene išli na miesto, kam už kamery nesiahajú. Dvojica svorne tvrdila, že sa iba bozkávali a potrebovali sa porozprávať.

21-ročný rodák zo Štiavničky napokon priznal, že do lesa išli s úplne iným zámerom. Podľa jeho slov však k ničomu nedošlo, keďže v opitosti nebol schopný pohlavného styku. Farmársky pár však hrubo porušil stanovené pravidlá, pričom ich na to upozornila aj umelá inteligencia. Alica zamilovanej dvojici oznámila, že si svoje miesta na Farme musia tento týždeň zaslúžiť. Obaja sa tak oficiálne stali sluhami, čo má byť trestom za ich nepovolený odchod zo statku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza