Šoubiz Barbara Haščáková sa ukázala po údajnej mŕtvici: TAKTO dnes vyzerá!

Barbara Haščáková sa ukázala po údajnej mŕtvici: TAKTO dnes vyzerá!

Populárna speváčka Barbara Haščáková bola kedysi hviezdou slovenských pódií, no napokon sa rozhodla pre odchod do Ameriky, kde má žiť so svojím manželom. Rodáčka z východu má však prežívať ťažké časy a aktuálne sa po dlhej dobe konečne ukázala fanúšikom.

Slovenská speváčka s anjelským hlasom žije už niekoľko rokov za veľkou mlákou, kde má však prežívať náročné chvíle. V minulosti opakovane zverejňovala desivé statusy o bitke od manžela či nezhodách so svokrou. Po tom, čo sa príspevky objavovali a následne opäť mizli, sa Barbara Haščáková na dlhšie obdobie odmlčala.

Minulý rok však zaskočila fanúšikov správa o jej veľmi zlom zdravotnom stave. Barbara mala údajne v lete prekonať mozgovú porážku, po ktorej ostala hospitalizovaná na jednotke intenzívnej starostlivosti. Na Barbarinom profile sa však v rovnaký deň objavila správa, ktorá to poprela.

Po niekoľkých mesiacoch ticha sa speváčka rozhodla konečne prihovoriť sledovateľom na sociálnej sieti a vo štvrtok zverejnila aj viaceré čiernobiele fotky svojej tváre. „V lese sa cítim voľná. Je to môj domov, kde som šťastná. Žiadni ľudia, iba zvieratá. Moji drahí, želám vám pekný a pokojný víkend. Dávajte si pozor na seba a buďte v bezpečí,“ odkázala všetkým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Barbara Haščáková