Uplynulý víkend patril jednej z najkrajších žien slovenského šoubiznisu, ktorá povedala svoje životné “áno” politikovi Ľubošovi Krajčírovi. Barbora Rakovská si užila rozprávkovú svadbu, ktorá mala pre pánov dokonca rozprávkový koniec. Žiadny z nich totiž nebude tým “ďalším” na rade! 

Mamička malej Amie a čerstvá pani Krajčírová nevynechala na svadobnej veselici ani tradičný hod kyticou. Ten však zostane ešte po dobu niekoľkých rokov zrejme doslova legendárny, nakoľko sa spíkerke rádia Europa 2 podaril skutočne husársky kúsok.

Aj keď blondínka v nádhernách šatách mierila na skupinku vydajachtivých žien, tentokrát zrejme ulahodila mužom s kropajami potu na čele, nakoľko kytica pristála niekde úplne inde, než v náručí niektorej z dám. Barbora totiž vyhodila kvety priamo na luster v sále, čo pobavilo všetkých prítomných na čele s jej kolegom Vladom Varechom: “Ešte takto pred rokom by som neuveril nikomu, kto by mi tvrdil, že niečo podobné môže vzniknúť.  Neprešiel ani rok, čo spolu vysielame a ja už som mal tu česť zažiť ťa ako nádhernú nevestu… O to viac si cením, že som ti svadbu mohol odmoderovať. Síce nevieš veľmi dobre hádzať kytice, ale si super! Barbora, som fakt rád, že si k nám pred rokom prišla… S Ľubošom budete určite šťastní,” napísal k fotke Vlado.

Dokonalý hod Barbory Krajčírovej!

Zdroj: Instagram/VladoVarecha, BarboraRakovska, Twiinsmusic