Zuzana Belohorcová sa nedávno presťahovala z Ameriky na slnečnú španielsku Marbellu. Jej malý syn, ktorý navštevuje tamojšiu školu, však bývalú moderátorku poriadne vydesil. Po úraze totiž skončil so zakrvaveným oblečením v nemocnici.

Zuzana Belohorcová urobila nedávno životné rozhodnutie a po rokoch v Amerike sa celá rodina odsťahovala do španielskej Marbelly. Deťom aj rodičom sa na krásnom mieste veľmi páči a rovnako ako ostatní Slováci, aj oni sa už tešia na Vianoce. Nedávny úraz, ktorý sa však stal blondínkinmu synovi, ju poriadne vydesil.

Život prináša aj takéto nemilé momenty a situácie… Je však veľmi dôležité, aby mali šťastný koniec.. Dnes mal Nevinko v školičke nehodu, keď pri prestávke a voľnej zábave do neho nevedomky v behu narazil iný chlapček a naraz ho katapultoval na hranu drevenej lavičky, čo odnieslo Nevkove líčko… Poviem vám, strašný to pocit…. Telefonát zo školy, záchranka, následne pred školou a potom vidieť svoje dietko sedieť s bandážou na líčku a v zakrvavenej školskej uniforme,“ opísala Belohorcová strašné chvíle.

Na Instagram priložila aj fotku so smutným synčekom, ktorý je už ale v poriadku: „Jediné, čo si prajem, aby sa tieto situácie už nikdy neopakovali. Ale musím vám priznať, že s tak úžasnou starostlivosťou a racionálnym a rýchlym konaním vedenia školy som sa už dlho nestretla. Suma sumárum, za necelú hodinu a pol sme boli vybavení s tým, že ešte k tomu aj celý zákrok v nemocnici uhradila škola, veľmi ďakujem,“ dodáva spokojná exmoderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzanabelohorcova, YouTube/Televízia Markíza