Andrej Bičan je známy moderátor a zabávač, ktorý prechádza turbulentným rozvodom s exmanželkou Editou. Hoci je šťastný po boku novej partnerky Michaely, otvorene priznáva svoj problém, ktorý pred verejnosťou až doteraz tajil.

Andrej Bičan je okrem relácie 5 proti 5 momentálne známy aj vďaka medializovanému a turbulentnému rozvodu, ktorým si prechádza s exmanželkou Editou. Na súde sa dlhú dobu nevedeli zhodnúť na téme peňazí, ako aj výchovy ich dvoch dcér. Zabávač sa ale rozhodol otvoriť aj v nečakane súkromnej oblasti.

Pre Plusku priznal, že ho až donedávna trápil veľký problém. Hoci by to možno na moderátora málokto povedal, Andrej mal pravidelne holdovať alkoholu: “Nepil som rapídne, bol som taký domáci alkoholik. Každý večer som si otvoril pivo, dal som si koňak alebo s Miškou fľašu vína. Bolo veľmi málo večerov, keď som nepil,” priznáva šokujúce informácie.

Ako však dodal, s týmto neduhom sa rozhodol rázne skončiť a to sa mu aj podarilo: “Teraz som s tým z jedného dňa na druhý sekol. Alkohol odišiel z môjho života úplne,” raduje sa moderátor, ktorý v ruke po dlhšej dobe opäť držal pohárik. Tento zákaz pre Bičana zrejme nie je jednoduchý, keďže má s alkoholom rozbehnutý aj biznis.

Andrej Bičan holdoval každovečernému popíjaniu, teraz s tým sekol

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, RTVS