Boris Kollár odletel na Miami. Navštívil aj svoju ex, s ktorou má syna. Manžel Kollárovej bývalej mal šťastie, že nebol doma!

[sociallocker]Kollár odletel na Miami aj so svojimi deťmi, ktoré má s Heringhovou. Ako sme vás informovali, nešiel tam len s nimi, ale spoločnosť mu prekvapivo robila aj samotná Andrea so svojím synom z predchádzajúceho vzťahu. To, že Boris čaká dieťa s inou jej vo výlete zrejme vôbec neprekážalo. A to dokonca Boris na Miami navštívil aj svoju ďalšiu bývalú, s ktorou má syna. Je ňou Martina Štofaníková (Sabbatini). Martina žije na Floride a pred pár rokmi sa vydala za golfistu Roryho Sabbatiniho.

Svojmu synovi prišiel podnikateľ zablahoželať osobne k jeho narodeninám. A podľa slov Kollára, má aktuálny manžel Borisovej ex šťastie, že nebol doma. “Rory doma nebol, čo bolo jeho šťastie lebo keby videl, čo dokážu Kollárove deti…tak by ho d*blo. Všetko, čo malo vrtuľu lietalo, myslím, že aj mačka. Predpokladám, že doteraz po nás upratujú,” povedal multiotecko. Svojej bývalej odkázal, že určite ich ešte navštívia, tak o desať dní.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]