Krimi Brutálna vražda: 2 mladí muži zabili tehotnú Máriu beštiálnym spôsobom!

Brutálna vražda: 2 mladí muži zabili tehotnú Máriu beštiálnym spôsobom!

V marci tohto roka zavraždili dvaja mladí muži 18-ročné dievča z bizarného dôvodu. 19-ročný Niko Göttlich a 21-ročný Nicolas Knoop totiž chceli vedieť, aké to je! Za svoje beštiálne vyčíňanie spoznali pred pár hodinami svoje nekompromisné tresty.

Niko Göttlich a Nicolas Knoop si v marci tohto roka vybrali za obeť mladú tehotnú ženu, ktorú zabili na ostrove Usedom v Baltsom mori. Ako uviedli pred súdom, Mariu si vybrali z dôvodu, že žila sama, pričom ju zniesli zo sveta z bizarného dôvodu. Mladíci totiž chceli vidieť, ako to vyzerá, keď niekto zomiera a aké to je niekoho zabiť! Potom, ako sa k zosnulej vlúpali a následne jej zasadili 35 bodných rán, jej telefón i vražednú zbraň hodili do Baltského mora.

Ako uviedli znalci, hlavným aktérom nehanebného skutku bol starší Nicolas, ktorý strávi vo väzení 12 rokov a následne bude premiestnený na uzavreneé psychiatrické oddelenie. Sudkyňa vo svojej reči uviedla, že muži nerátali s tým, že by žena kládla odpor, pričom obaja boli svedkami Mariinej agónie. „Než zomrela, veľmi trpela,“ dodala. Niko Göttlich, ktorý mal pri skutku obeti držať nohy, dostal doživotný trest odňatia slobody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Bild | Foto|Video: YouTube