Česká spevácka legenda, ktorá patrila v minulosti k vychyteným umelcom so slušnými zárobkami, dnes prezrádza smutné slová. Známy rocker na rovinu priznáva, že je z neho bezdomovec bez majetku.

Česká spevácka legenda Aleš Brichta (60) patril v minulosti k vychyteným umelcom a prišiel si na slušné zárobky. K jeho majetkom patrili aj tri byty priamo v Prahe, no to je už minulosťou. Známy rocker s dlhými vlasmi začal mať totiž finančné potiaže potom, ako začal vydávať rockerský časopis, ktorý sa však príliš nepredával.

Aby Aleš svoje podlžnosti vyplatil, požičal si od kohosi za podmienok, ktoré sa mu vypomstili. “Človek, od ktorého som si požičal, mal vychytralého právnika. Musel som mu napísať, že dávam k dispozícii svoj pražský byt. Potom na mňa hodili exekúcie. Predal som všetky tri byty a prišiel som o 15-miliónov korún,” posťažoval sa hudobník v relácii Limuzína.

Dariť sa mu však prestalo aj v ostatných oblastiach. Hudbu si ľudia začali sťahovať z internetu a bar, ktorý prevádzkoval, vytopila povodeň! “Doteraz som sa z toho nespamätal, takže bývam v podnájme. Partička dobrákov ma kedysi obrala. Prišiel som o všetko. Som vlastne bezdomovec,” zakončil smutné rozprávanie. Brichta má ale napriek tomu šťastie v láske. Potom, čo si v roku 2016 zobral o 23 rokov mladšiu Poľku menom Johanka, je nadmieru spokojný. Jeho láska sa o neho vzorne stará a doprevádza ho všade, kam potrebuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: relácia Limuzína │ Foto: Facebook/Aleš Brichta – autorizované stránky