Herec, známy predovšetkým vďaka televízii, sa ocitá už vo svojom druhom rozvodovom konaní. Čo stojí za týmto rýchlym zvratom v jeho manželstve?

Róberta Haláka si pamätáme najmä vďaka jeho účinkovaniu v markizáckom Búrlivom víne. Po tom, ako začal hrávať pre Jojku, sme ho zas mali možnosť zazrieť v seriáloch ZOO a Divoké kone. Tak, ako väčšina hercov, aj Halák však začínal na doskách divadla. Od roku 1997 profesionálne pôsobil na Novej scéne a na svojom konte má ocenenie za výborné stvárnenie postavy Tonyho z muzikálu West Side Story. Okrem toho vystupoval aj vo viacerých iných muzikáloch a divadelných hrách (medzi najznámejšie patria napríklad Hrnčiarsky bál, Cigáni idú do neba, Neberte nám princeznú alebo najnovšie Čarodejník z krajiny Oz).

Róbert HalákHerec sa prvýkrát oženil s producentkou televízie JOJ, teraz už bývalou manželkou Danicou, ktorá má na konte okrem iného aj produkciu Divokých koní a Búrlivého vína. Manželia sa zobrali už po pol roku randenia, a ich spoločné nažívanie im vydržalo 15 rokov. Po tomto čase sa však rozhodli manželstvo ukončiť. Povrávalo sa, že za to mohla tretia osoba v blízkosti Róbertovej manželky. Najčastejšie padalo meno režiséra Braňa Mišíka, ktorý však podobné tvrdenia vyvrátil. Napokon sa Danica onedlho opäť vydala, a dokonca aj porodila ďalšie dieťa. Zo vzťahu s Róbertom jej ostalo spoločné dieťa, syn Adam.

Róbert Halák so synom Adamom
Róbert Halák so synom Adamom

V júni 2016 sa herec opäť oženil s priateľkou Martinou, ktorá pracuje ako riaditeľka materskej školy. Hoci je už marec, herec sa až teraz priznal k tomu, že je už viac ako tri mesiace rozvedený. K rozvodu totiž malo dôjsť minulý rok pred Vianocami, teda len pol roka po sobáši! Viac podrobností o rozvode však uviesť odmietol.

Zdroj: topky.sk, pluska.sk | Foto: Facebook | Ilustračná foto: depositphotos.com