Rok 2023 poznamenali na Slovensku hneď v prvých týždňoch viaceré tragédie. Naposledy šokovala Michalovčanov správa o samovražde len 33-ročného policajta Erika V. Ďalšia rodinná tragédia sa udiala v Handlovej, kde mala žena zavraždiť svojho muža bodnutím.

Polícia Trenčianskeho kraja prišla na sociálnej sieti s ďalšou rodinnou tragédiou, ktorá sa skončila vyhasnutím života. Tentokrát malo k incidentu, pri ktorom prišiel o život muž, dôjsť vo štvrtok neskoro večer v Handlovej.

Neubehol ani týždeň a opäť sa stala ďalšia rodinná tragédia. Aktuálne prebiehajú v meste Handlová procesné úkony za účelom zistenia, čo sa vlastne stalo,” uviedla polícia. Bližšie informácie tak verejnosti poskytne až v momente, keď to procesná situácia umožní.

Portál Noviny však odhalil, že k vražde malo dôjsť v rodinnom dome po 22. hodine. Žena mala zabiť svojho muža, ktorého údajne bodla rovno do srdca. Nebohý bol po zásahu na mieste mŕtvy. Keď ženu zadržala polícia, mala byť pod vplyvom alkoholu. Bližšie okolnosti tragédie sú však aktuálne predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj, Televízia JOJ