V Bratislave došlo v nedeľu v skorých ranných hodinách k ďalšiemu ohavnému zločinu. Polícia objavila telo obete v bezdvedomí. Ani napriek snahe záchranárov sa už muža, žiaľ, nepodarilo oživiť.

Nedeľné ráno v Bratislave bolo opäť svedkom strašného zločinu. Polícia objavila na Námestí SNP človeka v bezvedomí: „Dnes v skorých ranných hodinách bola policajná hliadka vyslaná na Námestie SNP, kde sa mala nachádzať osoba v bezvedomí. Na miesto sa ihneď dostavili policajti a záchranári,“ uviedla policajná hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Miháliková.

Obeť, ktorou je muž pochádzajúci z cudziny, však napriek snahe záchranárov zomrela. S páchateľom, ktorý muža napadol, malo dôjsť najprv ku konfliktu: „Podľa doterajších informácií mal po predchádzajúcom konflikte doposiaľ neznámy muž poškodeného fyzicky napadnúť. Následne mal utiecť na neznáme miesto. Policajti v súčasnosti po neznámom páchateľovi intenzívne pátrajú a vykonávajú všetky úkony s cieľom vec objasniť.

V tejto fáze sa obracia polícia s prosbou o pomoc aj na občanov, ktorí mohli byť svedkami incidentu: „V tejto súvislosti vyzývame svedkov incidentu, ku ktorému došlo v okolí hlavnej pošty a ktorí by svojimi informáciami vedeli prispieť k jeho objasneniu, aby kontaktovali políciu.“ Strašná na celom zločine je aj skutočnosť, že v máji 2018 rovnako na Námestí SNP došlo k útoku na Filipínca Henryho, ktorý taktiež skončil tragédiou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave │ Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj