Dara Rolins sa na sociálnych sieťach pravidelne delí s fanúšikmi o nádherné zábery z vily na Bali, kam si pravidelne odskočí na vytúženú dovolenku. Po troch rokoch sa ale diva rozhodla pre radikálnu zmenu.

Dara je úspešná a vyťažená speváčka, ktorá si po náročných mesiacoch potrebuje pravidelne dopriať luxusný oddych v odľahlej exotike spolu s dcérou Laurou. Na sociálnych sieťach už dlhšie obdobie zdieľa nádherné zábery z Bali, kde si približne tri roky prenajíma dom, ktorý ju vyjde na 30-tisíc eur ročne.

Tomu však dala Dara, ktorá nedávno konečne prehovorila o vzťahu s mladučkým raperom Dalybom, definitívne zbohom. “Mala som ho tri roky, ale po tom, čo tam všetci moji známi a kamaráti boli častejšie ako ja, som si uvedomila, že to úplne pre mňa zase takú cenu nemá,” priznáva na rovinu pre Nový Čas.

Speváčka sa však cestovania na Bali vzdať nehodlá. Ak sa tam najbližšie vyberie, zamieri do nového bývania: “To si pokojne prenajmem nejaký iný domček, alebo budem u kamarátov, ktorých tam už dnes mám,” nerobí si Dara z bývania ťažkú hlavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara už nemá v prenájme vilu na Bali
Do svojej obľúbenej destinácie však bude cestovať naďalej

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/dararolins_vermi, Televízia Markíza