Je mladá, energická, má pracovitého manžela, a predovšetkým je matkou štyroch detí. Svojím priznaním na sociálnej sieti však vzbudila búrlivú diskusiu žien, ktoré nad jej dennou rutinou len neveriacky krútia hlavou.

Brooke Smith pochádza spoločne s manželom Samom a ich štyrmi deťmi z austrálskeho mesta Brisbane. Mladá mamička sa v skupine na sociálnej sieti pochválila svojou prísnou rutinou. „Vždy sa uistím a nejdem do postele, kým nie sú pobalené obedy, ich oblečenie nachystané na ďalší deň (vrátane manželovho), umývačka je naplnená a dom čistý. Niekedy to znamená, že idem spať o deviatej, niekedy o polnoci, ale vždy vstávam skoro (4:30 s manželom, aby som mu pripravila raňajky a kávu),“ napísala sympatická blondínka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Práve toto vyjadrenie vyvolalo u mnohých žien pobúrenie, keďže sú presvedčené, že muž si dokáže pripraviť raňajky aj sám, vďaka čomu by si Brooke mohla dlhšie pospať. ,,Mám manžela, ktorý pracuje na plný úväzok, a napriek tomu robí domáce práce aj sa stará o dieťa,“ napísala jedna z komentujúcich dám.

Mladá mamička je však presvedčená, že vrátenie sa k tradičným úlohám manželov je správne rozhodnutie. „Šťastná mama rovná sa šťastná domácnosť. Urob to, aj keď sa ti to nepáči, pretože budeš šťastná na ďalší deň,” zareagovala na kritiku, pričom pridala aj radu na šťastné manželstvo.

Zdroj: Facebook/Mum’s who organise, clean, cook and chat.  |  Foto: Facebook/Mum’s who organise, clean, cook and chat., Brooke Smith