Natalia Oreiro sa zapísala do sŕdc divákov v roku 1998, kedy na televíznych obrazovkách po celom svete triumfovala telenovela Divoký anjel. Vtedy len 21-ročná herečka z Uruguaja strhla fanúšikov nežným výzorom, no zároveň šibalským správaním, pričom úspech slávila aj ako speváčka.

42-ročná umelkyňa Natalia Oreiro sa za posledných 20 rokov takmer nezmenila, ba naopak, kvitne do krásy. Sympatická brunetka si získala priazeň divákov z celého sveta ako bláznivá Milagros, pričom so svojim telenovelovým partnerom Facundom Aranom (47) sa objavila aj v ďalších snímkach. Natalia je od roku 2001 vydatá za hudobníka Ricarda Molla (62), s ktorým má syna Merlína Atahualpa (7).

Aj keď Natalia momentálne zažíva fantastické kariérne úspechy predovšetkým v Rusku, počas silvestrovských osláv vystúpila ako hlavná hviezda večera poľskej verejnoprávnej televízie. Tá vysielala priamo prenos z mestečka Zakopane, ktoré je len pár kilometrov od slovenských hraníc. Okrem trblietavých outfitov a krásnej vizáže potešila fanúšikov aj svojimi najväčšími hitmi Camblio Dolor či Tu Veneno, ktoré však, žiaľ, zneli z reproduktorov len na playback.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Camblio Dolor

Tu Veneno

Foto: IG/natalia_oreiro_world | Video: YouTube