Len málokto na Slovensku by si nepamätal zoznamovaciu reality šou televízie JOJ s názvom Mama, ožeň ma. V relácii sa pred rokmi predstavilo viacero rodín a mamičiek, ktoré sa snažili oženiť svojich milovaných synov. Do povedomia divákov sa zapísal aj Projekt DJ Andrej.

Relácia Mama, ožeň ma sa v roku 2013 natrvalo zapísala do pamäti slovenských divákov. Pred obrazovkami televízie JOJ sa predstavili najrozmanitejšie rodiny, v ktorých sa mamičky snažili nájsť pre svojich synov tú pravú nevestu. Svoju lásku sa vtedy usiloval spoznať aj tichý Projekt DJ Andrej.

Ten síce v šou svoju spriaznenú dušu neobjavil, no šťastie sa na neho usmialo neskôr. Hoci sa už pred pár rokmi zamiloval do istej Lenky, s ktorou mali dokonca tvoriť rodinu, ich cesty sa rozišli. Zdá sa však, že aktuálne po mnohých sklamaniach prežíva pekné obdobie.

Ako totiž zverejnil na sociálnej sieti, momentálne má tvoriť pár so sympatickou Amáliou. Fotografia v objatí s mladou dievčinou pritom na profil pribudla len nedávno. Andrej, ktorý dal pred časom zbohom svojim dlhým vlasom, má s novou priateľkou tvoriť oficiálny pár od začiatku augusta. Snáď mu to tentokrát vyjde! Lásku v šou nenašla ani upratovačka Martinka, ktorá po rokoch zmenila imidž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ, FB/Andrej O.