Speváčka Dominika Mirgová je na domácej hudobnej scéne už neuveriteľných 14 rokov, pričom počas svojej kariéry vydala už viacero úspešných hitov. Jedným z nich je aj vianočný skladba Šťastné a veselé, z ktorej sa najnovšie stal rozkošný duet so synom Peťkom.

29-ročná speváčka Dominika Mirgová vydala v roku 2014 jeden zo svojich najväčších hitov Šťastné a veselé, pričom o rok neskôr priviedla na svet svojho synčeka Peťka. Bývalá hviezda šou Slovensko hľadá Superstar aktuálne dala skladbe nový šat a s chlapčekom ju prespievala do novej verzie.

„Myšlienka s ktorou som sa pohrávala už roky! Teším sa zo skladby Šťastné a veselé, pretože som v tom klipe čakala Peťka a téma pesničky v podstate je aj o mne. Čo ma ale najviac mrzí je, že ju nevlastním. Jediné, čo mi bolo umožnené (keď mi zobrali ytb kanál a túto skladbu), že môžem Šťastné a veselé dať do iného aranžmá, tak sme to spoločne s Adissom obzvláštnili a dali tomu nový šat,“ prezradila hrdá mamička. „Pre mňa je táto nová verzia oveľa viac emotívnejšia, pretože je tam ON 👦🏼 Je to náš prvý spoločný duet. Od NÁS pre VÁS,“ dodala Dominika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Pôvodná verzia

Foto: IG/dominikamirgovaofficial | Video: YT