Dvanástu sériu reality šou Farma delí od finále už len zopár posledných týždňov, pričom víťaz si odnesie výhru vo výške 75 000 €. Kým najkontroverznejšou postavou aktuálneho ročníka ostáva temperamentný Prešovčan Erik Zahorjan, už o chvíľu sa postaví do arény snáď v najočakávanejšom dueli celej série.

Reality šou Farma sa pomaly, ale isto blíži ku koncu, pričom na statku ostane po piatkovom dueli posledných 8 súťažiacich. O tom, kto sa vráti do hry o fantastickú výhru, sa rozhodne v aréne, kde sa proti sebe postavia najväčší rivali aktuálneho ročníka. Potom, čo sa stal farmármi obľúbený Noro prvým duelantom, si zvolil do boja o postup svojrázneho Erika, ktorý uplynulý týždeň vyradil z hry Michala so skóre 3:0.

Tentokrát bude súboj medzi mužmi o to zaujímavejší, že ide o dvoch silných hráčov a favoritov celej šou. Ešte pred duelom sa však farmári odobrali do domčekov, kde mali počkať na súboj v izolácii, pričom práve tu mal Erik porušiť pravidlá. Ako uviedla Markíza, Prešovčan mienil vyprovokovať svojho súpera, a tak sa na pozemku prechádzal, rozprával sa sám so sebou a napokon prišiel ku kaplnke, kde zazvonil na zvon. Týmto úkonom ale porušil pravidlá, nakoľko sa nemohol od chatky vzdialiť o viac ako päť metrov. V prípade, že vyhrá očakávaný duel, ho na Farme bude čakať tvrdý trest, no stále mu hrozí i vyradenie zo súťaže. Po porušení pravidiel tak totiž napokon po výhre vypadla i exfarmárka Rebeka Hlavatá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, streamable.com | Foto: IG/farma.markiza