Ako sa zdá, ženy zo slovenského šoubiznisu, ktoré prekročili prah štyridsiatky, doslova kvitnú a svojim telom by mohli skryť do vrecka aj omnoho mladšie krásky. Okrem speváčky Dary Rolins (46) či herečky Zuzany Vačkovej (50) sa totiž perfektnou postavou môže pýšiť i sympatická moderátorka Erika Barkolová (41)!

Jojkárska moderátorka Erika Barkolová patrila vždy k ženám, ktoré si svoju figúru udržiavajú k perfektnej kondícii, avšak z času na čas sa neboja uvoľniť. Kým pred rokom si plavovláska dopriala aj kalorickejšie jedlá, ktoré sa odrazili na jej postave, v posledných mesiacoch na sebe poriadne zamakala a šťavnatým zadkom vyrazila dych nielen mužom, ale aj ženám.

,,Sú to absolútne nepodstatné veci v živote – kto ako vyzerá, či máš zadok taký alebo onaký… Či máš alebo nemáš celulitídu… Oveľa dôležitejšie je cítiť sa dobre, byť zdravý, šťastný a milovaný. ALE musím vám úprimne povedať, že som hrdá na seba, čo som so sebou porobila,“ napísala Barkolová na sociálnej sieti Instagram. Mamička dvoch nádherných dcér totiž zverejnila snímku pred a po, pričom po viditeľnej premene doslova vyráža dych.

Luxusnú postavu Eriky Barkolovej môžete vidieť >>>TU<<< a si svoju figúru udržiavajú k perfektnej kondícii

Zdroj: Instagram/barkolova_erika