Moderátorka, komička a herečka Eva Evelyn Kramerová sa ihneď po ukončení Farmy vrhla na herectvo a zahrala si v romantickom filme LOVEnie. Najnovšie potvrdila, že s moderovaním končí. Kto povedie Farmu 11?

Evelyn začínala ako komička s vtipnými videami, no časom sa prepracovala do vlastného sitkomu Svet podľa Evelyn. Minulý rok sa komičke podaril nevídaný kúsok a po deviatich sériách reality šou Farma zhodila z pomyselného kresla obľúbenú moderátorku Kvetku Horváthovú.

I keď zožala od divákov vďaka moderovaniu Farmy X množstvo kritiky, mnohí si ju, naopak, obľúbili. Hneď po opustení statku na Záhorí dostala blondínka s kyprými tvarmi skvelú filmovú ponuku a zahrala si v romantickom filme LOVEnie, ktorý mal nedávno premiéru.

Evelyn ale prekvapila, keď vyhlásila, že herectvo sa jej zapáčilo natoľko, že s moderovaním končí: “Najviac ma to ťahá k herectvu, je mi to teraz najbližšie. Ďalším ponukám sa nebránim. Čo sa týka moderovania, už by som nechcela nič moderovať. Chcem viac hrať, ako moderovať,” prekvapila pre Plusku. Aj keď vznikol okamžite otáznik nad novým moderátorom Farmy 11, komička túto možnosť predsa len nezavrhuje: “Už by som nechcela nič moderovať, jedine reality šou Farma. To bola výnimka, lebo ja sa v moderovaní nevidím,” uvádza veci na pravú mieru. Otázne je, či po jej mene siahne štáb aj v nasledujúcej sérii.

Evelyn končí s moderovaním
Výnimku by urobila len pre Farmu

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza, Instagram