Zabávačka Evelyn sa v jesennej programovej štruktúre Markízy zhostila farmárskeho projektu, v ktorom sa ujala postu moderátorky. Pred nástupom na Farmu ale prezradila čosi, čo by ste nečakali.

Zabávačka Evelyn sa preslávila ako komička, no netrvalo dlho a začala dostávať prvé úlohy aj v televízii. Napokon sa blysla v komediálnom seriáli Svet podľa Evelyn a nedávno dostala ponuku zahrať si aj v obľúbenom seriáli Horná Dolná. Televízia dala blondínke priestor i v iných sledovaných projektoch ako Let´s Dance či Chart Show, kde sa posadila oproti Adely  Vinczeovej.

Moderátorka Farmy, na ktorej sa o finalistoch rozhodlo vďaka týmto disciplínam, ale pred nástupom na statok zhodnotila stav slovenských seriálov, ktoré sa podľa nej nikdy nevyrovnajú americkým či britským: „To sa podľa mňa nikdy nestane a je dôležité si to uvedomiť. Roky nemám televízor. Nesledujem to, pretože mám pocit, že tu sa robia veci strašne na rýchlo, aj keď sú tu aj kvalitné veci,“ priznáva na úvod pre portál gaudeo.sk.

Ešte viac sa ale obula do narýchlo napísaných zábavných formátov: „Ale napríklad pri komédii, čo je žáner, ktorý pozerám ja a mám rada je to tak, že podľa mňa nemôžu dvaja ľudia písať, musí to písať tím a musí mať na to čas. Tu sa všetko robí takto za dve sekundy. A za päť korún. Do komediálneho seriálu sa neinvestuje toľko času, ako by sa malo. Možno je kopec vecí, ktoré neviem a nechápem, ale keby bolo na mne, tak určite vytvorím tím proste scenáristov, ktorí píšu a kontrujú si, rozmýšľajú a posúvajú sa,“ sťažuje si blondínka, ktorá si tak pred časom vybrala účinkovanie len v úspešných projektoch, ktoré sú u divákov obľúbené dodnes.

Evelyn skritizovala výrobu niektorých slovenských komediálnych seriálov
Vraj sa robia za dve minúty a za päť korún
Blondínka začínala v sitkome Svet podľa Evelyn
Neskôr si strihla rolu aj v Hornej Dolnej

Zdroj: gaudeo.sk | Foto: Instagram