V týchto dňoch zažíva Facundo Arana na Slovensku veľký ošiaľ. Obľúbený herec z Argentíny si svojou účasťou v Let’s Dance a obrovskou charizmou obtočil okolo prsta úplne všetkých a namäkko z neho ostala aj naša známa speváčka. A bodaj by nie, keď ju takto zasypal bozkami!

Prvé kolo 9. série Let’s Dance vrátilo po dvoch rokoch na Slovensko hviezdu telenovely Divoký anjel. Facundo Arana sa tak opäť stretol so známymi tvárami, s ktorými sa zoznámil vďaka šou 2 na 1, kde zavítal ako obrovské prekvapenie pre herečku Dominiku Kavaschovú.

Neskutočné gesto Facunda cez Let’s Dance: Toto v televízii nebolo

S Donďou sa Facundo vrúcne privítal aj v nedeľu v Inchebe, kde si počas prenosu prišiel dokonca pokecať k jej stolíku. Avšak nebola jediná, ktorá sa dostala do jeho mimoriadne tesnej blízkosti. 51-ročný Ivo z Divokého anjela trávil čas aj v spoločnosti súťažiacej Tiny.

Populárna speváčka sa na svojom Instagrame pochválila videom, v ktorom sa s latino porotcom vrúcne objíma a dokonca od neho dostáva pusinky. Že naša exotická kráska Facunda ohromila aj svojím energickým vystúpením, svedčí pri hercovej fotografii výber pesničky Proud Mary od Tiny Turner, na ktorú Tina predviedla svoje súťažné číslo s Vildom Šírom.

 

Facundo Arana

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia, tvmarkizaofficial