Vo svete neustále rezonuje pandémia koronavírusu, pričom závažné ochorenie neobchádza ani známe tváre šoubiznisu. Potom, čo na Slovensku postihol speváčku Katarínu Knechtovú či manželov Vinczeovcov, za veľkou mlákou s ním bojoval herec Tom Hanks i moderátor Larry King. Žiaľ, práve pre obľúbenú tvár obrazoviek sa stal aj osudným.

Prostredníctvom sociálnej siete Twitter informovali pozostalí o nečakanom úmrtí amerického moderátora Larryho Kinga, ktorý skonal v sobotu (23. januára) v ranných hodinách. Spoluzakladať Ora TV zomrel vo veku 87 rokov, pričom poslednýkrát vydýchol v nemocnici v Los Angeles, kde bol hospitalizovaný od začiatku januára. Dôvodom jeho liečby boli komplikácie spojené s koronavírusom, avšak taktiež trpel cukrovkou a v roku 2017 absolvoval úspešný chirurgický zákrok spojený s rakovinou pľúc.

Divákmi obľúbený moderátor sa počas 63-ročnej kariéry stretol s množstvom významných osobností, a taktiež bol držiteľom ceny Emmy za celoživotné dielo. V septembri 2017 King vyhlásil, že nemá v úmysle nikdy odísť do dôchodku a programy mieni moderovať, až kým nezomrie. Významná tvár amerických obrazoviek bola osemkrát ženatá so siedmimi ženami, s ktorými mal celkovo päť detí. Žiaľ, v roku 2020 musel v rozmedzí pár dní pochovať syna, ktorý dostal srdcový infarkt a dcéru, pričom podľahla rakovine pľúc. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/larrykingnow