Reality šou Farma nie je na obrazovkách televízie Markíza ešte ani týždeň a pred kamerami sa objavili prvé slzy. Tie paradoxne nepochádzali od žiadnej ženy, ale mladého Martina, ktorý túži len po jedinom. Ísť domov.

Je tomu len zopár hodín, čo diváci Farmy 11 spoznali prvého duelanta, čomu predchádzala voľba sluhov. Jedným z dvoch sa stal herec Martin Kollár, ktorý však pôsobenie na statku vôbec neberie s nadhľadom, práve naopak, počas dňa sa psychicky zrútil. V ťažkých chvíľach mu pomáhala empatická súťažiaca Kristi, ktorá 20-ročného Handlovčana podržala a márne sa ho snažila podporiť.

Potom, ako situáciu na statku uvideli televízni diváci, na mladom mužovi nenechali nitku suchú. „Že chlap, decko.. Mal zostať teda doma.. Toho sa bojí, za tým plačká. Celé zle, ale pic.. sa, myslím, nebojí.. Jaaj, jajj,“ vyjadrila svoj názor istá Lucia. „On podľa mňa, chudáčik, nezvládne ani jednodňovú stanovačku a nie ešte Farmu,“ pridáva sa Dominika.

Komentáre divákov však nenechali chladným Martinovho brata Michala, ktorý všetkým poslal tvrdý odkaz: „Keď čítam niektoré tie komentáre od ľudí, ktorí nepoužívajú hlavu na to na, čo majú… je mi z vás zle, ľudia,” začal svoj príspevok, ktorým háji svojho brata. „Martin aspoň ukázal, že má city a je citlivý mladý muž! Vy hyeny iba ponižovať ľudí chcete, ale pozreť sa doma do zrkadla a povedať niečo negatívne na vlastnú osobu. Na to sebavedomie teda nemáte! Úbohé,” dodal na obhajobu svojho dvojčaťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Farma, markiza.sk, Instagram/matty.kollar | Video: YouTube