Po hospodárovi Martinovi Bagárovi a Miške Kiripolskej sa na boj s kilami odhodlali aj ďalší farmári. Neuveríte, ktorá štvorica sa po vypadnutí zo statku dala na chudnutie.

V minulosti poriadne prekvapil hospodár Martin, keď sa pod vedením Evky Zelníkovej odhodlal urobiť niečo pre svoje zdravie a začal výrazne chudnúť. Dnes je jeho zmena naozaj viditeľná a z Martina je nový človek. K chudnúcim sa pridala aj Miška Kiripolská, ktorá dnes s produktami na detox a chudnutie sama pracuje.

Málokto by však čakal, že sa na boj s kilami navyše odhodlá aj ktosi z najnovšej desiatej série Farmy. Farmári, ktorí už z hry o 75-tisíc eur vypadli, sa dokonca spojili do skupinky, aby sa pri náročných tréningoch podporovali. A ktorá štvorica sa rozhodla zmeniť svoju postavu?

Mená prezradila pre TV Markíza Michaela Štefániková, ktorá je prvou z farmárskej partie odhodlanej zhodiť prebytočné kilá: „Dohodli sme sa , že ideme do zmeny. Livi chodí do fitka, spevňuje svoju postavu, ja chcem schudnúť a pridá sa aj Ibino a Filip Hakl. Kto bude chcieť radu, ako cvičiť, Filip ju dá,“ prezrádza smelé plány červenovláska. Nevieme sa dočkať skvelých výsledkov!

Zdroj: TV Markíza│ Foto: YouTube, Facebook