Šoubiz Haasová prichytená so ženáčom: Herečka PREHOVORILA o ich vzťahu!

Haasová prichytená so ženáčom: Herečka PREHOVORILA o ich vzťahu!

Zuzana Haasová má po búrlivom rozchode opäť úsmev na perách. Len pred pár dňami bola prichytená pri bozkávaní sa so svojím novým priateľom. Ten je však ženatý a má tri deti. Herečka sa rozhodla vyjadriť k tomu, či bude nasledovať rozvod.

Zuzana Haasová má za sebou nepekný rozchod so zdravotníkom Martinom, ktorý sa skončil verejným prepieraním špinavého prádla a vzájomným osočovaním. Zdá sa však, že 39-ročná herečka má opäť dôvod na úsmev. Nový Čas ju totiž pristihol pri vášnivých bozkoch s potápačom a hasičom Matúšom Galovičom, ktorý pracuje v hyperbarickej komore v Bratislave.

Práve toto zariadenie navštevuje blondínka kvôli svojej diagnóze cukrovky. Na celej veci by nebolo nič výnimočné, keby Haasovej nový objav nebol ženatý a s tromi deťmi. Haasová však opisuje svoj nový objav ako „úžasného človeka a skvelého muža“ a je šťastná, že ich cesty spojil osud dokopy.

Nateraz je tak otázne, v akej fáze je oficiálny vzťah pohľadného chlapa s jeho zákonitou manželkou. Nemožno však vylúčiť, že po prevalení nového romániku príde na pretras žiadosť o rozvod. Herečka má však v tomto smere čisté svedomie: „Rok som sa rozvádzala a rok som rozvedená, čiže som dva roky sama a mám čistý štít. Nikdy nie som zodpovedná za druhých, je to ich rozhodnutie, čo robia. Je len na tom druhom, ako sa rozhodne,“ uvádza pre Čas na margo rozvodovej témy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/zuzana.haasova, Facebook/Zuzana Haasová

Exit mobile version