Šoubiz Haklová priznala svoje prešľapy a dozrela: „Na Farme som osprostela, ale už...

Haklová priznala svoje prešľapy a dozrela: „Na Farme som osprostela, ale už som naspäť!“

Monika Haklová (42) je známa ako kontroverzná blondína, ktorá spôsobí rozruch všade, kde sa objaví. Zdá sa však, že sa poriadne zamyslela, zatvorila dvere za minulosťou a dala svojmu životu nový rozmer.

Monika Haklová sa na obrazovkách zapísala už počas účinkovania na Farme, no tým sa jej vystupovanie zďaleka neskončilo. Hneď potom sa vrhla na kariéru moderátorky a redaktorky, kde sa postarala o nemalý rozruch a viacero trapasov či prešľapov. Fotky jej výstrihu, súkromné škandály a zábery pod sukňou zapĺňali titulné stránky. S tým je však podľa jej slov koniec.

Monika Haklová s dcérou Chiarou.

Nad svojím účinkovaním a prezentáciou v médiách sa blondínka poriadne zamyslela a došla ku novému pohľadu: „Keďže som zhodnotila moje pôsobenie v médiách, neprišlo mi už vhodné, aby som sa pretŕčala a ukazovala holú r*ť v TV. Momentálne mám iné hodnoty a vždy som ich aj mala, akurát som na Farme dosť osprostela, ale už som naspäť  a všetci, ktorí ma poznajú vedia, že moje všetko je moja rodina,“ nasypala si popol na hlavu pre pluska.sk Rozhodla sa účinkovať v celebritnom vydaní šou Nákupné maniačky, kde chce okrem nového vkusu diváčky prekvapiť aj svojím novým životným postojom a zrelosťou. Poradkyňu jej bude robiť vlastná dcéra a tá je tiež dôvodom, prečo sa správať decentnejšie: „Nakupovala so mnou moja dcéra a tiež by sa zrejme zle cítila, keby sa jej mama pretŕčala s výstrihom po pupok,“ vysvetľuje.

Monika upustila od veľkého výstrihu.

S novým pohľadom na život sa rozhodla vymeniť aj profesiu, skoncovať s médiami, dokonca začala študovať vo Viedni a venuje sa niečomu, čo ju bude napĺňať a mať zmysel: „Okrem toho otváram detské centrum v Kittsee, kde už od júla organizujeme detské tábory. Od septembra tanečné, športové kurzy, dokonca kurzy varenia pre detičky! Veľmi sa na to teším. Konečne som sa našla. Šport a deti milujem najviac!!!“ teší sa blondínka. O objednávky pritom nemá núdzu a tak si snáď kontroverzná exfarmárka konečne našla pre seba to pravé.

Na zmenenú Moniku sa môžete tešiť v blízkej dobe v šou Nákupné maniačky.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook