Po celosvetovom úspechu filmu „Star Is Born“ vyletela kariéra herca Bradleyho Coopera a speváčky Lady Gaga do hviezdnych výšin. Dovtedy populárni umelci sa stali zo dňa na deň najsledovanejším párom strieborného plátna, avšak ich osobné životy na tom až tak ružovo neboli.

8 nominácii na Oscara si vyslúžila romantická hudobná dráma „Zrodila sa hviezda“, ktorá pred kamerou spojila hollywoodskeho herca Bradleyho Coopera a cenami ovenčenú speváčku Lady Gaga. Iskry, ktoré lietali medzi dvojicou, boli doslova neprehliadnuteľné, avšak obaja hlavní hrdinovia mali v čase nakrúcania po svojom boku oficiálnych partnerov. V tom čase.

Charizmatická Lady Gaga bola zasnúbená s hľadačom talentov Christianom Carinom, no začiatkom roka si dvojica povedala oficiálne zbohom. O čosi dlhšie vydržal vzťah Bradleyho Coopera, ktorý tvoril pár s topmodelkou Irinou Shayk, pričom tá iba pred dvomi rokmi porodila ich jedinú dcérku Leu de Seine. A práve s ňou bol iba pred pár dňami umelec prichytený v uliciach, kde šokoval novým výzorom. Veru, s týmito fúzikmi ako charizmatický Jackson z filmu Zrodila sa hviezda rozhodne nevyzerá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter, wallpapercave.com, YouTube