Obľúbený seriál Oteckovia síce dostal v uplynulých mesiacoch nečakanú stopku, avšak herci z rodinného projektu sa prihovárali svojim fanúšikom aspoň prostredníctvom sociálnych sietí. A niektorí z nich ukázali viac, akoby mnohí čakali!

19-ročná herečka Zuzana Kraváriková sa na obrazovkách modro-žltej televízie preslávila ako drzá Dorota zo seriálu Oteckovia, pričom neskôr hviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome. Sympatickú brunetku mnohí diváci dlhodobo spájali s jej hereckým partnerom Oliverom Oswaldom, avšak pravda je niekde celkom inde.

Aj keď kráska spočiatku nemienila ukazovať svojho skutočného partnera aj na verejnosti, pred pár hodinami predsa len prelomila ľady. Zuzana sa totiž počas prísnych bezpečnostných opatrení začala venovať novej záľube, a teda natáčaniu vlogov na YouTube. Práve tu iba prednedávnom zverejnila nové video, kde konečne čiastočne predstavila fanúšikom svojho partnera.

Celé video je ponorené do éterickej atmosféry, pričom ho nesprevádzajú takmer žiadne dialógy alebo hovorené slovo, no spev herečky. Zo záznamu nahrávanom v škole pustí v úvode vlogu ňou naspievanú skladbu Dunaj od Jany Kirschner a následne sa prechádza so svojim priateľom v prírode.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/oswaldphotoss | Video: YouTube