Martin Jakubec sa len pred pár hodinami pochválil v rozhovore spoluprácou so známym a úspešným raperom Egom. Ten ale okamžite zareagoval a spevákovi poslal viac ako vtipný a výstižný odkaz…

Martin Jakubec sa chcel opäť raz pochváliť, no tento pokus nevyšiel zrovna podľa jeho predstáv. Len pred pár hodinami sa na sociálnej sieti podelil o rozhovor, v ktorom vyzradil, že chystá veľkú novinku v spolupráci s úspešným raperom Michalom Strakom alias Egom: „Mám v záujme spraviť vec s EGOM, s ktorým sme už boli spolu v štúdiu, takže už to pomaly pripravujeme, len musím ešte dotvoriť muziku,“ tvrdil spevák, ktorý je dnes už ženatý s Božankou.

Aj keď sa po tomto vyjadrení zrejme mnohí čudovali, či sa Ego naozaj nechal nahovoriť na túto netradičnú spoluprácu (navyše potom, ako Martin otvorene naložil jeho kamarátovi Rytmusovi), teraz je už všetko jasné.

Ego totiž na svojom Instagrame zverejnil videá, v ktorých dáva jasne najavo, že zo spolupráce nič nebude a Martin Jakubec tak obíde s dlhým nosom: „Nepopieram, že sme sa stretli náhodne v štúdiu. Napísal som taký text z recesie, ale vydávať sa to asi nechystám. Nie. Želám mu všetko dobré aj s Božankou, nech sú šťastní. Ja budem asi pokračovať v tom, čo robím najlepšie,“ uzatvára tému, no na úvod si neodpustil krátky úryvok z vtipnej pesničky, ktorá sa mala podľa Jakubca vypustiť do slovenských éterov.

Zdroj | Foto: Instagram