Rytmus si po rozchode s Darou, zdá sa, našiel jej presný opak. Okrem úplne rozdielneho vzhľadu sú krásky celkom odlišné aj v ostatných záležitostiach, pričom Jasmina prezradila, čo mu nebude nikdy robiť.

Rytmus po rozchode s Darou zalovil podľa všetkého v celkom iných vodách a jeho snúbenica Jasmina nemá s bývalkou veľa spoločného. Už na prvý pohľad je pritom zrejmé, že blonďavá speváčka a balkánska moderátorka majú celkom odlišnú vizáž. Vzhľad však nie je jediný atribút, v ktorom sa známe tváre odlišujú.

Ako Dara sama neraz povedala, zverejňovanie každého detailu zo súkromia jej nebolo príliš po chuti, avšak Jasmina s tým podľa všetkého nemá najmenší problém. S Patrikom si rada zapózuje na dovolenke či pri leňošení na gauči. Najnovšie si zaobstarali aj kráľovského pudlíka Daphne, ktorá robí moderátorke momentálne veľkú radosť, hoci si už stihla zlíznuť od fanúšikov štipľavé komentáre.

Priepastný rozdiel je však medzi Darou a Rytmusovou snúbenicou aj v stravovaní a strážení si kalórii. Kým popová diva je verejnou zástankyňou zdravého životného štýlu a v jej jedálničku sa objavujú zásadne len zdravé potraviny, Jasmina si z kalórii ťažkú hlavu nerobí. Na Instagrame sa totiž pochválila, ako pečie tortu, no z jej slov je jasné, že Rytmusovi fitness recepty zrejme vyvárať neplánuje: „Pretože ja neviem a nebudem piecť zdravé koláče. A keď raz budem vyžratá, pošlite mi toto storíčko,“ usmieva sa ultraštíhla Jasmina.

Jasmina podľa svojich slov zdravé koláče piecť nebude
Balkánka sa netají láskou ku sladkému jedlu
S Rytmusom sa momentálne tešia na svoje prvé bábätko

Zdroj │ Foto: Instagram