Rytmus a Jasmina sa stali jedným z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu. Vďaka sociálnym sieťam majú fanúšikovia šancu nahliadnuť do ich súkromia a sledovať prejavy lásky bláznivej dvojice. Tentokrát však zostala moderátorka z reakcie svojho snúbenca poriadne šokovaná, pričom celá situácia je zachytená na videu.

Líder skupiny Kontrafakt v posledných mesiacoch ukazuje svoju druhú tvár, ktorá je romantickejšia, veselšia, a predovšetkým spokojnejšia. Jedným z dôvodov je určite vzťah s balkánskou kráskou, pričom priznal, že Jasmina sa stala zmyslom jeho života.

Rytmus však zrejme nebol nadšený z nového výkvetu, ktorý si Alagič priniesla domov z markizáckej rockovej párty priamo na pravej ruke, kde mala „tetovanie“ s motívom lebky. „Čo hovoríš na moju kerku?“ zvedavo sa spýtala Vrbovského. „No, že to neni kerka. Chvalapánubohu, nehodia sa ti kerky, ty musíš byť dáma,“ pokojne ju vyviedol z omylu Patrik, pričom svoju snúbenicu poriadne uzemnil.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking   |  Video: Instagram/jasmina_alagic