Jennifer Aniston patrí k najvyhľadávanejším svetovým herečkám, pričom popiera všetky zákony starnutia. Aj napriek tomu, že si na svoje konto pripísala už piaty krížik, stále je považovaná za jednu z najkrajších žien sveta. Vďaka svojmu vzhľadu, hereckému talentu a fantastickému zmyslu pre humor sa stala miláčikom publika.

Krásna, šarmantná, sympatická, no predovšetkým stále označovaná ako nezabudnuteľná Rachel z Priateľov v úlohe uletenej módnej nadšenkyne, ktorú si každý ihneď zamiloval. Fanúšikom však prekážalo, že nejde v šľapajach svojich kolegov, keďže sa sociálnym sieťam dlhé roky vyhýbala.

50-ročná ikona však pred pár hodinami zmenila názor a konečne si vytvorila účet na Instagrame. Na prvom zábere, ktorý zverejnila, sa nachádzala v spoločnosti legendárnych seriálových priateľov. Posledná epizóda sitkomu bola odvysielaná v máji roku 2004. Od tohto momentu uplynulo neuveriteľných 15 rokov.

Spoločná fotografia hollywoodskych hercov spôsobila hotový ošiaľ. Momentálne má príspevok viac ako 10 miliónov lajkov. Priaznivci Jennifer dúfajú, že bude pravidelne zverejňovať zábery zo svojho každodenného života, vďaka čomu dovolí ľuďom aspoň trochu nahliadnuť do jej súkromnia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/jenniferaniston  |  Foto: Instagram/jenniferaniston, status_magazine_ua, Twitter