Juraj Solčanský bol na Farme síce vždy usmiaty a bezstarostný, no po účinkovaní vo farmárskej reality šou má mať na krku poriadne problémy. Toto má na svedomí jeho účinkovanie v televízii!

Juraj Solčanský si na Farme užíval bezstarostný život a do práce sa príliš nehrnul. Za to ale nemohol chýbať pri žiadnej dobrej žúrke, kde sa farmári bavili a alkohol sa nalieval plnými dúškami. Mladík z Nitry patril k otvoreným ľuďom, ktorí nemali problém povedať čokoľvek pred ostatnými či na kamery.

Juraj bol jedným z tých, ktorí „bonzli“ to, čo videli v noci počas spánku a prehovoril o trasúcom sa spacáku Petra a Táni. Po skončení Farmy ale mladík nezaháľa, a dokonca stihol po odchode zo Záhoria vydať aj celkom nový singel „Nemienim sa meniť“, za ktorý ale zožal dávku tvrdej kritiky.

Z nej si ale bývalý farmár určite nič nerobí a bude pokračovať ďalej. Pre TV Markíza priznal, ako mu Farma zmenila život. Jeho slová ale nie sú až také plné chvály, ako u iných súťažiacich: „Niektoré osobnosti, ktoré sa doma vykreslili, keď som to pozeral, dosť falošne. Už som to potom radšej ani nepozeral,“ začína zhurta a pridáva aj ďalšiu oblasť, v ktorej si účinkovaním pohoršil: „Farma mi celkom pomohla, narobila mi aspoň dlhy, že som nebol na úrade, paušále mi narástli,“ posťažoval sa Juraj. Na záver ale vidí aj jedno veľké plus: „Ale pozitívne je, že ľudia ma spoznávajú, chcú sa so mnou fotiť,“ zhodnotil prínos svojho účinkovania vo vidieckej reality šou.

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube