Šoubiz Kaliho speváčka nezaháľa: Vypadla z The Voice a po týždni vydáva singel!

Kaliho speváčka nezaháľa: Vypadla z The Voice a po týždni vydáva singel!

V aktuálnej sérii speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko sa objavilo množstvo nádejných hudobníkov, ktorí pred porotcami predviedli fantastické výkony. Spomedzi množstva súťažiacich však práve prichádza prvá lastovička, ktorá po vypadnutí z tímu Kaliho vydáva svoj prvý singel „Iný plán“.

V priebehu uplynulých týždňov sa na televíznych obrazovkách predstavilo množstvo hudobníkov, ktorí sa svojim hlasom snažili presvedčiť porotu, že práve oni sú tou správnou voľbou pre otočenie kresla. Jednou z tých, ktorým sa to podarilo, je aj 20-ročná Slovenka Andrea Atyafiová, dnes vystupujúca pod menom Tya. Mladá speváčka mala v súťaži nádejný štart, avšak osudným sa jej stalo K.O. vyraďovanie, kde jej síce vypadol text, avšak skladbu so cťou dospievala.

Aj keď jej kouč Kali vyjadril podporu, súťaž je nekompromisná a aj malé zaváhanie môže spevákovi doslova zlomiť krk. „Súťaž The Voice Česko Slovensko som brala ako možnosť zviditeľnenia sa. Bola som neskutočné šťastná, keď sa v prvom kole otočili kouči, ale hlavne KALI, ktorého tvorbu zbožňujem. Vďaka šou som mohla spoznať KALIHO osobne, čo považujem za najväčšie víťazstvo v tejto súťaži,“ hovorí sympatická Košičanka.

Tya síce v šou The Voice vypadla, avšak spevu sa mieni venovať aj naďalej. Potom, ako sa musela rozlúčiť s televíznym projektom, však nezaháľa a ako prvá spomedzi súťažiacich vydáva svoj nový singel „Iný plán“. „Občas sa v živote stane, že aj na prvý pohľad fungujúce vzťahy majú v sebe trhliny. Je už potom na každom z nás, či ich chceme a vieme spojiť alebo nie,“ vysvetľuje TYA, ktorá na skladbe spolupracovala s Pavlom Petrikom.

TYA- Iný plán

Andrea Atyafiová v šou The Voice Česko Slovensko

Video: YouTube | Foto: Instagram/andreaatyafiovaofficial, thevoiceceskoslovensko