Kandráčovci budú trojnásobnými rodičmi: Dcérke vybrali biblické meno!

Dátum:

Ondrej a Erika Kandráčovci sa čoskoro stanú trojnásobnými rodičmi, pričom 36-ročná blondínka má termín pôrodu určený na koniec júna. Obľúbený muzikant nedávno prezradil pohlavie bábätka a najnovšie je známe už aj jeho meno.

Kandráčovci pred pár mesiacmi prekvapili fanúšikov informáciou, že sa opäť stanú rodičmi. 8-ročný Ondrej a 6-ročná Emka sa tak onedlho dočkajú ďalšieho súrodenca, ktorým bude dievčatko.

Pôvodne mali lekárske vyšetrenia preukázať, že manželia budú mať chlapčeka. Situácia sa však po pár týždňoch zmenila, pričom Erikina intuícia stále naznačovala, že bude mať ďalšiu dcérku, čo sa aj potvrdilo. Dvojica sa nedávno objavila v jojkárskej relácií Zostali sme doma, kde dokonca prezradili meno, ktoré vybrali pre ich tretieho potomka.

Sympatická blondínka priznala, že meno vybrala už pred pár rokmi. ,,Priznám sa, že ani sama neviem, prečo som vybrala toto meno, ale ešte som ani nebola tehotná a už som vnútorne cítila, že raz budeme mať malú Máriu,“ otvorene povedala pre joj.sk nadšená Erika.

Kandráčovci sa tak rozhodli pre meno hebrejského pôvodu, pričom vo voľnom preklade znamená “milovaná bohom“. Inšpirácia však prišla vďaka rodinným príslušníkom. ,,Podľa mňa je to najkrajšie meno. Nakoniec, aj moja, aj Ondrejova babka bola Mária, takže sme sa s tým už všetci stotožnili,“ dodala budúca trojnásobná mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Instagram/kandrac.ondrej, tvjoj, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...