Vojvodkyňa Kate Middleton je krásna a prirodzene vyzerajúca žena. Británou sa ale začali šíriť fámy o tom, že si na tvári nechala urobiť estetický zákrok. Táto fotka má byť toho dôkazom!

Kate Middleton, ktorá nedávno zažila s Williamom hrôzu počas kráľovského sprievodu, patrí k šťastným ženám, ktoré napriek materstvu a pribúdajúcim rokom vyzerajú z roka na rok krajšie. Prirodzene pôsobiaca tvár kráľovskej rodiny ale vzbudila v Británii špekulácie potom, čo začala internetom kolovať fotka doktora Munira Somjiho z anglickej kliniky MesiSpa.

Ten totiž ukázal dva zábery Kate, pričom na jednom sa na čele vojvodkyne nedajú prehliadnuť vrásky, kým na ďalšom má kožu ako detská prdelka. Doktor tvrdí, že takto účinkuje takzvaný baby botox, pri ktorom sa pod kožu vpichuje malé množstvo chemikálie.

Kensingtonský palác sa ale podľa informácii denníka TheSun voči týmto tvrdeniam Somjiho výrazne ohradil so slovami, že špekulácie o Katinom botoxe nie sú pravdivé. Manažér doktora sa aktuálne bráni s tým, že chcel na Katinej tvári len vysvetliť, ako asi baby botox funguje a nemal na mysli, že Kate je aj klientkou kliniky. Všimli ste si ale tú zmenu aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/E! News